top of page
Black_Gradient_edited_edited.png
The Blend
100letá
Black_Gradient_edited_edited.png

THE BLEND
Workshop - namíchejte si vlastní whisky

21. května 2024

100letá RESTAURANT

VYCHUTNEJTE SI TEN SPRÁVNÝ BLEND – V ŽIVOTĚ I VE SKOTSKÉ.

Připravte se na příjemně strávený čas ve světě exkluzivní whisky. Na setkání The Blend se vám otevře fascinující svět skotské whisky. Vyzkoušíte si unikátní řemeslo míchání whisky a připravíte si jeden vzorek vlastního blendu pro své potěšení. Prohloubíte si znalosti o výrobě a historii věhlasné skotské blended a singlemalt whisky a také se dozvíte mnoho zajímavostí a novinek od skutečného odborníka.

PROGRAM

The Blend je edukačně-degustační program pod vedením Zdeňka Kortiše, jednoho z největších českých znalců a sběratelů whisky, provozovatele renomovaného olomouckého baru a whisky ambasadora a lektora společnostiJan Becher - Pernod Ricard.

V průběhu 1,5 hodinového programu se seznámíte s příběhem skotské whisky, dozvíte se zajímavé informace o historii, výrobě a portfoliu značky Chivas Regal a The Glenlivet. Ochutnáte několik rozmanitých druhů whisky, včetně grain nebo nakouřené whisky, ze čtyř hlavních skotských oblastí. Vše pak zúročíte ve vlastní praxi – z vybraných druhů whisky si namícháte originální vzorek blended whisky a odnesete si jej domů.

The Blend je ideální příležitost, jak strávit večer s přáteli. Nebo se může stát nápaditým darem obchodnímu partnerovi. Vyberte si termín a těšte se na jedinečný večerní program se zážitkovým objevováním tajů blended whisky.

Rezervace místa zahrnuje:

  • Welcome drink

  • Tématické občerstvení

  • Degustaci 8 vzorků superprémiové whisky

  • Vlastní blend - 1 dcl.

  CENA  1.990 Kč  

       REZERVACE      
       734 404 144      
   info@100leta.cz    

bottom of page